Zamówienia i wysyłka zamówieńWarunkiem dokonania zakupów jest złożenie zamówienia świadczącego o prowadzeniu działalności gospodarczej- łączna wartość zamówienia min. 500 zł netto dla zamówień krajowych i 2000 zł netto dla zamówień zagranicznych.
 
Zamówienia niezgodne z ustalonymi warunkami sprzedaży mogą nie być przyjęte do realizacji. 
 1.  Wszystkie podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT. 
 2.  Każda transakcja kupna- sprzedaży potwierdzana jest fakturą VAT, która dołączana jest do przesyłki.
 3.  Zamówienia są przyjmowane 24 godz./ dobę 7 dni w tygodniu. 
 4.  Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 
 5.  Towar dostępny w magazynie wysyłany jest w ciągu 48h od momentu zaksięgowania wpłaty na nasz rachunek bankowy lub złożenia zamówienia z opcją płatności przy odbiorze. Opcja płatności przy odbiorze dostępna jest wyłącznie dla zamówień krajowych.
 6.  W przypadku braku dostępności zamawianego towaru lub jakiejkolwiek innej trudności w realizacji zamówienia niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem drogą e-mail lub telefonicznie. 
 7.  Płatności za zakupione towary można dokonać: przy odbiorze zamówionych towarów u kuriera lub przez wpłatę na konto bankowe przed wysłaniem zamówionego towaru. 
 8.  Zamówienia krajowe wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. 
 9.  Pokrywamy koszty wysyłki na terenie kraju, jeżeli zamówienie przekracza 800,00 PLN netto (984,00 PLN brutto). 
 10.  W przypadku wybrania możliwości zapłaty za towar przy odbiorze (tzw. pobranie) doliczany jest koszt pobrania w wysokości 7.00 PLN brutto. 
 11.  Zarówno koszty pobrania, jak i koszty przesyłki doliczane są do faktury VAT. 
 12.  Przesyłki zagraniczne wysyłane są na koszt klienta 
 13.  Koszt przesyłki zagranicznej jest różny w zależności od kraju wysyłki, wagi oraz wartości zamówienia. Koszt wysyłki przesyłki zagranicznej ustalany jest po skompletowaniu zamówienia. 
 14. Maksymalna waga jednej paczki krajowej wynosi 30 kg. Jeżeli zamówiony towar nie mieści się w jednej paczce, a klient pokrywa koszty wysyłki, towar zostanie zapakowany w oddzielne paczki i zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 20.00 PLN brutto za każdą paczkę przy przedpłacie lub 22.00 brutto PLN za kazdą paczkę pobraniową. Maksymalna waga paczki zagranicznej to 20 kg. Jeśli towar nie mieści się w jednej paczce automatycznie doliczona zostanie opłata za większą ilość paczek.